Yayın Yönetmeni: Ogan Sevim

Editör: Zetaş Zemin Teknoloji A.Ş. web sitesi, 214.265.025 Euro sermayeli SAS şirket olan Soletanche Freyssinet’e aittir. Nanterre Ticaret ve Şirketler Siciline (562 134 544) kayıtlıdır ve adresi ve telefon numarası 280, avenue Napoléon Bonaparte 92500 RUEIL MALMAISON – Fransa – Tel.: + 33 (0)1 47 76 42 62’dir.

Vergi kimlik numarası 998 001 2646 (Anadolu Kurumlar V.D.)

Hosting Ajansı

OVH
2 rue Kellerman
59100 Roubaix
France
Telephone: +33 (0)9 72 10 10 07
Fax: +33 (0)3 20 20 09 58
E-mail: support@ovh.com

 

Web Ajansı

Nicolas Laustriat (Poleetic / Consultant Google My Business)
12 clos guillaume
78870 bailly
France
Tel: +33 (0) 6 17 01 26 77

 

Genel erişim ve kullanım koşulları

www.zetas.com.tr web sitesinin amacı, Zetaş Zemin Teknolojisi A.Ş. hakkında Editörün hem şirket çalışanlarına, hem de marka ve başarıları  hakkında bilgi edinmek isteyen herhangi bir profesyonel veya özel kamuoyuna bilgi sağlamaktır (“kullanıcılar”).

6 Ağustos tarihli ve 2004-801 sayılı Kanun uyarınca, 2004 kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili olarak bireylerin korunması, 6 Ocak 1978 tarihli ve 78-17 sayılı Bilgi Teknolojileri, Dosyalar ve Özgürlükler Kanunu’nda değişiklik yapılması üzerine, site Fransız veri koruma kurumuna (Commission Nationale de l’Informatique et des Libertés) 2120609 numarası altında ilan edilmiştir.

Sitenin kullanımı, aşağıda ayrıntılı olarak açıklanan Genel Erişim ve Kullanım Koşullarına ve Fransa’da geçerli olan yasalara uygunluğa tabidir. Siteye erişen herkes bu Genel Erişim ve Kullanım Koşullarına uymayı kabul eder.

 

Sorumluluk

Editör, içeriğini düzeltme hakkını saklı tutar ve bu sitede yayılan bilgilerin doğruluğunu ve güncellenmesini, her zaman ve bildirimde bulunmadan en iyi şekilde sağlamayı taahhüt eder. Ancak Editör, bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu, hassasiyetini veya eksiksizliğini garanti edemez. Buna göre, Editör aşağıdakilerle ilgili her türlü sorumluluğu reddeder:

  • sitenin herhangi bir kesintisi, askıya alınması veya arızası,
  • veri kaybı,
  • hataların oluşumu,
  • sitede bulunan bilgilerle ilgili herhangi bir yanlışlık veya ihmal,
  • virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere üçüncü bir tarafın hileli bir şekilde izinsiz girişinden kaynaklanan herhangi bir hasar, sitede bulunan bilgilerin değiştirilmesine neden olur

 

Web sitesi yönetimi

Editör ayrıca, dilediği zaman, siteye erişimi ve Genel Erişim ve Kullanım Koşullarını değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve güncellemeler kullanıcı için bağlayıcıdır ve bu nedenle yürürlükteki Genel Koşulları kontrol etmek için bu bölüme düzenli olarak başvurması gerekir.

Editör, sitenin tamamını veya bir kısmını önceden bildirmek ve bildirmek zorunda kalmadan değiştirme ve/veya silme hakkını saklı tutar.

Editör, sitesine erişim sırasında karşılaşılan zorluklar veya herhangi bir iletişim hatasından sorumlu değildir.

 

Sitenin içeriği

1. Fikri Mülkiyet

Bu sitede yer alan ticari markalar, patentler, metinler, illüstrasyonlar, fotoğraflar, logolar, sloganlar, ses, video dizileri, yazılımlar ve sitedeki diğer materyaller dahil olmak üzere tüm öğeler Editörün ve/veya Grup şirketlerinin mülkiyetindedir veya bir yetkilendirmenin konusudur.

Editör, ilgili unsurlara bağlı tüm fikri mülkiyet haklarını (ticari markalar, patentler, telif hakları dahil) saklı tutar. Editörün önceden yazılı onayını almadan, reklam ve/veya ticari amaçlarla ürettiği bir veya daha fazla bileşen öğesi ve/veya ticari markanın herhangi bir işlem ve herhangi bir ortamda sitenin tamamen veya kısmen çoğaltılması, temsili, kullanımı veya değiştirilmesi kesinlikle yasaktır. Editör tarafından söz konusu yetkisiz kullanımlar için yasal işlem yapma hakkının kullanılmasında herhangi bir başarısızlık veya gecikme, söz konusu kullanımların kabulü olarak kabul edilmeyecek ve yasal işlem yapma hakkından feragat anlamına da edilmeyecektir. Editörün veya hakların sahibi olan üçüncü tarafın yazılı izni olmadan bu unsurların herhangi biri üzerinde hiçbir hak veya lisans verilemez.

Bununla birlikte, kullanıcı, sitenin sayfalarında çoğaltılan telif haklarından veya diğer fikri mülkiyet haklarından sistematik olarak bahsedilmesine tabi olarak sitenin öğelerini yalnızca özel kullanım için temsil etmeye ve/veya çoğaltmaya yetkilidir.

2. Veri tabanları

Editör, 1 Temmuz 1998’de 11 Mart 1996’da veri tabanlarının yasal korunmasına ilişkin Avrupa Direktifini düzenleyen 1 Temmuz 1998 Yasası ile korunan sitede yer alan veri tabanlarını öğelerinin yeniden kullanılmasını, çoğaltılmasını veya çıkarılmasını açıkça yasaklar. Yetkisiz yeniden kullanım, çoğaltma veya çıkarma, kullanıcının sorumluluğuna tabidir.

3. Resim hakları

Müşteriler, ortaklar ve daha genel olarak, bu sitede yayınlanan fotoğraf ve filmlerde temsil edilen herhangi bir kişi, Zetaş Zemin Teknolojisi A.Ş. ve/veya Editör, ticari markaları, şirketleri veya ortakları, müşterileri, proje yönetimi, markalar, proje sahipliği veya alt yüklenicileri için üretilen kampanyalar çerçevesinde imajlarının kullanılmasına izin vermiştir.

Bu sitede resmi kullanılan Editör çalışanları ve memurları, bu ikonografik belgelerin Grubun dış iletişimi çerçevesinde kullanılmasına izin vermişlerdir.

Bu fotoğraf ve filmlerin çoğaltılması, temsili veya kullanımı, Editörün önceden yazılı izni olmadan site kullanıcıları tarafından yapılamaz. Bu belgelerin kısmen de olsa, yukarıda belirtilen yükümlülüklere aykırı olarak kullanılması, faili kovuşturmaya maruz bırakır.

Zengin metin bağlantıları

Site, Editör tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen diğer sitelere veya internet kaynaklarına zengin metin bağlantıları içerebilir. Editör, bu sitelerin içeriklerinden, işleyişinden, güncellemelerinden, uygunluğundan ve doğruluğundan, harici kaynaklara bağlanırken yayılan virüslerin veya kötü amaçlı yazılımların neden olduğu hasarlar da dahil olmak üzere kullanıcılar tarafından yapılabilecek kullanımdan sorumlu tutulamaz.

Bilgisayar donanımlarını, verilerini veya yazılımlarını, özellikle de ağda dolaşan bilgisayar virüslerine karşı korumak için tüm uygun önlemleri almak İnternet kullanıcılarının sorumluluğundadır.

Editörün önceden yazılı izni olmadan bu siteyle herhangi bir köprü oluşturulması yasaktır. Editör, tamamen kendi takdirine bağlı olarak onay vermeyi reddedebilir. Editörün onay vermesi durumunda, bu onay geçicidir ve kararını haklı çıkarmak zorunda kalmadan Editör tarafından herhangi bir zamanda geri çekilebilir.

Yürürlükteki yasalar

Zetaş Zemin Teknolojisi A.Ş. web sitesi Türkçe ve İngilizce olarak yazılmıştır. Anlaşmazlık durumunda, İngilizce sürüm geçerli olacaktır. Bu Genel Erişim ve Kullanıcı Koşulları Fransız yasalarına tabidir. Bu Genel Erişim ve Kullanım Koşullarının uygulanması, yürütülmesi ve/veya yorumlanmasıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık, başka bir yargı yetkisi tahsis eden yasal veya düzenleyici bir hükümden kaynaklanan özel bir kurala tabi olarak, Paris’teki yetkili yargı mahkemesine sevk edilecektir.

Editör, bu Koşullardan herhangi birine uyulmaması durumunda, her koşulda ve  nitelikte yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar