Share the news, choose your platform!

2019 yılının sonlarında artık tamamen Soletanche Bachy grubu içinde yer alan Zetaş tüm iletişim araçlarını gruba entegre ederek içinde bulunduğu rekabetçi bir pazarda varlığını güçlendirmek için harika bir fırsat yakalamıştır.

1988 yılından bu yana geoteknik mühendisliği çatısı altında birçok yurtiçi ve yurtdışı projesinde görev alan ZETAŞ Zemin Teknolojisi A.Ş. yoluna Soletanche Bachy’nin Türkiye ve Orta Doğu’daki iştiraki olarak devam etmektedir. Zetaş, bölgesindeki en iddialı projeler içinde yer alma tutkusunu sürdürüyor. Bu doğrultuda Zetaş, İşverenleri ile buluşmak için kendini yeni iletişim araçlarıyla donatıyor.

Yenilenen logosu ve broşürü ile Zetaş, yeni bir web sitesi oluşturmak için Digital Factory bünyesine katıldı. Zetaş’ın tüm teknik çözümleri daha kapsamlı ve iyi organize edilmiş bir şekilde yeni web sitesi içinde bulunabilmektedir. Firmanın geçmişte yer aldığı projeler ülkelerine, pazarlarına veya tekniklerine göre sıralanabilmektedir. Ayrıca şirketin tarihçesi ve organizasyonu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan ZETAŞ’ın yeni web sitesi ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Share the news, choose your platform!

Zetaş ve Soletanche Bachy’den Son Haberler

Haberleri paylaşın, platformunuzu seçin!